Transformers: Az utolsó lovag
(154 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
10:15 13:30 16:45 20:00
Transformers: Az utolsó lovag
(154 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
12:00 15:15 18:30 21:45
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
18:15 21:00
A galaxis őrzői vol. 2.
(138 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
15:00
A múmia
(111 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
20:15
A múmia
(111 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
19:00 21:15
A sóher
(91 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
18:45
Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
10:30 13:00 15:15
Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
16:45
Csajok hajnalig
(98 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
17:30 19:30 21:30
Csápi: Az óceán hőse
(93 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
10:45 12:45
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
10:00 12:15 14:15 16:15
Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
14:45
Ricsi a gólya
(86 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:15 13:15
Verdák 3.
(92 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
10:30 13:00 15:30 18:00
Verdák 3.
(92 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:45 14:00 16:30
Volt egyszer egy Venice
(93 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
17:45 19:45 21:45
Wonder Woman
(142 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
20:45
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Transformers: Az utolsó lovag 1 DS 154 10:15      13:30      16:45        20:00   
Transformers: Az utolsó lovag 10 DS 154     12:00      15:15      18:30      21:45 
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 5 DS 131                 18:15      21:00 
A galaxis őrzői vol. 2. 4 DS 138           15:00             
A múmia 9 DS 111                     20:15   
A múmia 2 DS 111                   19:00    21:15 
A sóher 8 DS 91                 18:45       
Bébi úr 7 DS 98 10:30      13:00    15:15             
Bébi úr 8 DS 98             16:45           
Csajok hajnalig 7 DS 98               17:30    19:30    21:30 
Csápi: Az óceán hőse 8 DS 93 10:45    12:45                   
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 5 DS 93 10:00    12:15    14:15    16:15           
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 8 DS 88         14:45               
Ricsi a gólya 4 DS 86   11:15    13:15                 
Verdák 3. 9 DS 92 10:30      13:00    15:30      18:00       
Verdák 3. 2 DS 92   11:45      14:00    16:30           
Volt egyszer egy Venice 4 DS 93               17:45    19:45    21:45 
Wonder Woman 8 DS 142                     20:45