A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
13:30 16:15 19:00 21:45
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
10:45
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja
(131 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
12:00 14:45 17:30 20:15
A galaxis őrzői vol. 2.
(138 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
15:15 18:00 20:45
Alien: Covenant
(123 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
19:45
Alien: Covenant
(123 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
11:30 14:15 16:45 19:15 21:45
Arthur király - A kard legendája
(127 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
18:45 21:30
Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
10:30
Bébi úr
(98 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:00 13:00 15:30
Csápi: Az óceán hőse
(93 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
10:30 12:30 14:30
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
17:45
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás
(93 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
10:00 14:00 16:00
Halálos iramban 8.
(138 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
15:45
Hogyan legyél latin szerető
(117 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
18:30 21:15
Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
16:30
Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
12:00
Ricsi a gólya
(86 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
13:45
Ó, anyám!
(100 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
18:15 20:15
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 1 DS 131       13:30      16:15      19:00    21:45 
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 8 DS 131 10:45                       
A Karib-tenger kalózai: Salazar bosszúja 10 DS 131     12:00    14:45      17:30      20:15   
A galaxis őrzői vol. 2. 2 DS 138           15:15      18:00    20:45   
Alien: Covenant 5 DS 123                   19:45     
Alien: Covenant 9 DS 123   11:30      14:15    16:45      19:15    21:45 
Arthur király - A kard legendája 8 DS 127                 18:45      21:30 
Bébi úr 2 DS 98 10:30                       
Bébi úr 5 DS 98   11:00    13:00    15:30             
Csápi: Az óceán hőse 4 DS 93 10:30    12:30    14:30               
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 5 DS 93               17:45         
Egy ropi naplója - A nagy kiruccanás 7 DS 93 10:00        14:00    16:00           
Halálos iramban 8. 8 DS 138           15:45             
Hogyan legyél latin szerető 4 DS 117                 18:30      21:15 
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 4 DS 88             16:30           
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 7 DS 88     12:00                   
Ricsi a gólya 8 DS 86       13:45                 
Ó, anyám! 7 DS 100                 18:15    20:15