Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
13:15 15:15 17:15
Hupikék törpikék: Az elveszett falu
(88 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
13:45
Menedék
(120 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
18:00 20:30
Páncélba zárt szellem
(106 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
15:00 17:30 20:00
Páncélba zárt szellem
(106 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
14:00 16:15 19:00 21:30
A szépség és a szörnyeteg
(125 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
13:00 15:45 18:30 21:15
A szépség és a szörnyeteg
(125 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
19:30
Egy kutya négy élete
(101 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
16:00
Kincsem 2D
(123 perc) ( Terem : 2)

Digitális magyar
15:45 18:15 20:45
Kong: Koponya-sziget 2D
(119 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
16:45
Logan - Farkas 2D
(138 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:00
Némaság
(162 perc) ( Terem : 4)

Digitális feliratos
17:45
Rock Csont 2D
(91 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
14:15
Zsivány Egyes - Egy Star Wars történet
(138 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
14:45
Élet
(115 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
19:15 21:30
Énekelj!
(108 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
14:30
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 7 DS 88       13:15    15:15    17:15         
Hupikék törpikék: Az elveszett falu 2 DS 88       13:45                 
Menedék 8 DS 120                 18:00    20:30   
Páncélba zárt szellem 9 DS 106           15:00    17:30      20:00   
Páncélba zárt szellem 10 DS 106         14:00    16:15      19:00    21:30 
A szépség és a szörnyeteg 1 DS 125       13:00    15:45      18:30      21:15 
A szépség és a szörnyeteg 7 DS 125                   19:30     
Egy kutya négy élete 8 DS 101             16:00           
Kincsem 2D 2 DM 123           15:45      18:15    20:45   
Kong: Koponya-sziget 2D 5 DS 119             16:45           
Logan - Farkas 2D 4 DS 138                       21:00 
Némaság 4 DF 162               17:45         
Rock Csont 2D 8 DS 91         14:15               
Zsivány Egyes - Egy Star Wars történet 4 DS 138         14:45               
Élet 5 DS 115                   19:15    21:30 
Énekelj! 5 DS 108         14:30