Anna
(118 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
15:45 18:15 20:45
Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
10:00 12:30 15:00 17:30 20:00
Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
13:45 18:45 21:15
Az oroszlánkirály
(118 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:15 16:15
Fehér éjszakák
(141 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
20:30
Nicky Larson - Ölni vagy kölni?
(92 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
16:30 19:00
Annabelle 3.
(104 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
21:30
A kis kedvencek titkos élete 2.
(87 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
10:45 13:00 15:15 17:15 19:15
Aladdin
(129 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
12:15 16:45
Csodapark
(86 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
10:00
Egy kutya négy útja
(109 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
12:00 14:15
Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
10:30
Pókember: Idegenben
(131 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
12:45 15:15 17:45 20:15
Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
21:00
Szupercella 3: Az ördögverem
(98 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
18:30
Toy Story 4.
(101 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
11:45 14:00 16:00
Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:30 13:30
Übergáz
(106 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
10:15 14:45 19:30 21:45
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Anna 5 DS 118           15:45      18:15    20:45   
Az oroszlánkirály 1 DS 118 10:00    12:30      15:00    17:30      20:00   
Az oroszlánkirály 2 DS 118       13:45          18:45      21:15 
Az oroszlánkirály 2 DS 118   11:15          16:15           
Fehér éjszakák 8 DS 141                     20:30   
Nicky Larson - Ölni vagy kölni? 4 DS 92             16:30      19:00     
Annabelle 3. 10 DS 104                       21:30 
A kis kedvencek titkos élete 2. 10 DS 87 10:45      13:00    15:15    17:15    19:15     
Aladdin 7 DS 129     12:15        16:45           
Csodapark 4 DS 86 10:00                       
Egy kutya négy útja 4 DS 109     12:00    14:15               
Mia és a fehér oroszlán 9 DS 99 10:30                       
Pókember: Idegenben 9 DS 131     12:45      15:15    17:45      20:15   
Szupercella 3: Az ördögverem 4 DS 98                       21:00 
Szupercella 3: Az ördögverem 8 DS 98                 18:30       
Toy Story 4. 8 DS 101   11:45      14:00    16:00           
Így neveld a sárkányodat 3. 5 DS 106   11:30    13:30                 
Übergáz 7 DS 106 10:15        14:45          19:30    21:45