Csekély esély
(126 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
16:15 18:45 21:15
Gyerekjáték
(91 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
16:00
Gyerekjáték
(91 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
19:00 21:45
Toy Story 4.
(101 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
10:15 12:30 14:45 17:00 19:15 21:30
Aladdin
(129 perc) ( Terem : 9)

Digitális szinkronizált
11:15 14:00 16:30
Csaló csajok
(100 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
15:45
Csodapark
(86 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
10:00 12:00 14:30
Egy kutya négy útja
(109 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
10:30 12:45 15:15 17:45
Godzilla II - A szörnyek királya
(134 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
18:00
John Wick: 3. felvonás - Parabellum
(131 perc) ( Terem : 7)

Digitális szinkronizált
20:15
Mami
(101 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
20:45
Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül
(116 perc) ( Terem : 10)

Digitális szinkronizált
10:00 12:15 15:00 17:30 20:00
Mia és a fehér oroszlán
(99 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:00 13:15
Rocketman
(122 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
18:30
Undipofik
(91 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
11:30 13:30
X-Men: Sötét Főnix
(114 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
13:45 16:45 19:30
Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány
(110 perc) ( Terem : 5)

Digitális szinkronizált
21:00
Így neveld a sárkányodat 3.
(106 perc) ( Terem : 8)

Digitális szinkronizált
10:45
Lurdy Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Csekély esély 2 DS 126             16:15    18:45      21:15 
Gyerekjáték 5 DS 91             16:00           
Gyerekjáték 9 DS 91                   19:00    21:45 
Toy Story 4. 1 DS 101 10:15    12:30    14:45      17:00    19:15    21:30 
Aladdin 9 DS 129   11:15      14:00    16:30           
Csaló csajok 4 DS 100           15:45             
Csodapark 2 DS 86 10:00    12:00    14:30               
Egy kutya négy útja 7 DS 109 10:30    12:45      15:15    17:45         
Godzilla II - A szörnyek királya 4 DS 134                 18:00       
John Wick: 3. felvonás - Parabellum 7 DS 131                     20:15   
Mami 4 DS 101                     20:45   
Men in Black - Sötét zsaruk a Föld körül 10 DS 116 10:00    12:15      15:00    17:30      20:00   
Mia és a fehér oroszlán 4 DS 99   11:00    13:15                 
Rocketman 5 DS 122                 18:30       
Undipofik 5 DS 91   11:30    13:30                 
X-Men: Sötét Főnix 8 DS 114       13:45      16:45      19:30     
Átkozottul veszett, sokkolóan gonosz és hitvány 5 DS 110                       21:00 
Így neveld a sárkányodat 3. 8 DS 106 10:45